BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Baltic food service - pavojus sveikatai!

Delfi.lt šiandien teko skaityti straipsnį apie tai, kaip dar vienas Lietuvos “verslininkas” sugalvojo mus pavaišinti galimai paukščių gripu užkrėsta mėsa. Na gerai, mėsa galbūt ir nebuvo užkrėsta, bet aš sukrėstas tai likau tikrai. Sukrėstas ne dėl to, kad buvo padarytas toks pažeidimas, o dėl baudos, kurią gavo “verslininkas”.


Bet apie baudą vėliau - dabar šiek tiek kitų skaičių: pasak straipsnio autoriaus, buvo nustatyta, kad “Baltic food service” savo sandėliuose iškrovė 3 tonas uždraustos paukštienos. Tarkim, kad prekybininkams tą mėsą parduoda po 5 Lt/Kg. Tuomet jei visa ta mėsa būtų parduota, įmonė būtų gavusi apie 15000 Lt pelno. O dabar dar retorinis klausimas: ar gali būti taip, kad ši firma tokios mėsos jau yra pardavusi?


Gerai, dabar laikas būtų grįžti prie baudos. Jos dydis – 1000 Lt… Neturiu ką daugiau pasakyt…


Na taip, gali būti, kad tos vištos nebuvo užkrėstos, gali būti, kad jos būtų apdirbtos (jei to nebuvo padaryta prieš įvežant) taip, kad užkratas būtų sunaikintas, o ir terminas iki kada galiojo draudimas įvežti paukštieną iš uždraustojo regiono baigsis sausio 24 d. Taip, rizika, kad užkratas (jei jo toje mėsoje iš viso buvo) būtų kam nors pakenkęs yra labai nedidelė. Bet vis dėlto yra. Ir kai pagalvoji, kad vienas tokio žmogaus noras užsidirbti gali kam nors kainuoti gyvybę, kam nors - sveikatą, o ir netgi Lietuvos ūkininkams būtų padarytas nemažas nuostolis (nes pasklidus užkratui mus uždarytų kaip kad dabar lenkus)… Tai vat ir rašau “verslininkas” - su kabutėmis.


P.S. Galbūt kažkas susirūpins savo sveikata ir nuspręs nepirkti mėsos šiose parduotuvėse:


BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Rotušės g. 9, LT- 41138 BIRŽAI
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Gedimino g. 34, LT- 56126 KAIŠIADORYS
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Parko g. 7, LT- 35189 PANEVĖŽYS
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Ukmergės g. 14-2, LT- 35201 PANEVĖŽYS
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Panevėžio g. 34, LT- 42161 ROKIŠKIS
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Vytauto g. 10, LT- 20106 UKMERGĖ
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Architektų g. 17, LT- 04112 VILNIUS
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Šeškinės g. 22A, LT- 07156 VILNIUS
… 
 BALTIC FOOD SERVICE, UAB parduotuvė
Fabijoniškių g. 2, LT- 07109 VILNIUS

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. Anonymous:

    Komentuojat apie uzkresta produkcija, nes atsirado realus objektas ant kurio galima issilieti. O nepagalvojat ka valgot siais laikais aplamai, ar labai jau sveika maista? Kur dabar ji rasi nebent namuose pasigaminsi. Kokie visi pikti ir neismaneliai!

  2. Erkanas:

    Ne realus produktas, ant kurio galima išsiliet, o produktas, kuris kelia realią grėsmę sveikatai ar net gyvybei. Ir nesakiau, kad visas kitas maistas, kurį perkam parduotuvėse yra sveikas. Apie BFS parašiau, nes toks poelgis jau labai ryškiai perženga verslo etikos ribas.

  3. Are there any safe sights out there!?!? unlock iphone 4

Rašyti komentarą