BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Darbo etika

Toliau aprašytos istorijos pagrindinio veikėjo vardo ir darbovietės pavadinimo neminėsiu vien dėl to, kad nepakenkčiau tam žmogui.

Prieš porą savaičių parašiau į vieną įstaigą norėdamas pasinaudoti jų paslaugomis. Paklausiau dėl kainų ir galimybės užsirašyti pas juos. Greitai sulaukiau atsakymo su pasiūlymu registruotis nemokamai, kitų paslaugų įkainiais ir kita informacija, skatinančia pradėti naudotis jų paslaugomis.

Kadangi nelabai turiu laiko, taip ir neprisiruošiau ten nueiti. O dar po savaitės gaunu štai tokį laišką nuo to paties žmogaus:

Nerekomenduoju prisirasyti
Sita darbo vieta palieku , del labai prastos padeties cia.
Pagarbiai,
[Vardenė Pavardenė]
Vykdančioji direktorė

Iš pradžių skaičiau laišką kelis kartus, nesuprasdamas kas čia ir ko iš manęs nori. Žmonės kuriems apie tai papasakoju pasidalina į dvi stovyklas: vieni palaiko tokį darbuotojos poelgį (jei įmonė tikrai dirba prastai, apie tai turi sužinot kuo daugiau žmonių ir jei tai atsilieps jų verslui, tai taip jiems ir reikia), kiti smerkia ir net mano, kad ją reikėtų patraukti atsakomybėn už tokių mailų rašymą (rašydama tokį laišką ji pažeidžia įstatymus, kenkia įmonės veiklai ir apskritai elgiasi neetiškai).

Aš vis dėlto palaikau pirmuosius - atrašiau tai moteriškei ir paklausiau kas blogai ten. Ji atsakė, kad blogai elgiamasi ir yra apgaudinėjami tiek darbuotojai, tiek klientai. Tai kokio velnio tokia įmonė reikalinga? Jei nemoka daryti verslo, tai tokia informacija gali būti spyris į minkštą vietą, padėsiantis susimąstyti apie darbo principus. 

Žadėjau apie tą įstaigą brūkštelti www.skundai.lt, bet žiūriu, kad ten apie juos ir taip pakankamai prirašyta :)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą